Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1790 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3sbchill.com
  • Server 4fcom

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x1

The Birthday

Elena është gati të festojë 18 vjetorin e saj të lindjes, por ajo dhe Damon janë të zënë duke kërkuar të dhëna për të zbuluar se çfarë i ndodhi Stefanit. Klaus dhe Stefan janë në gjurmët e ujkut, por Jeremy nuk e kupton pse vazhdon të shohë fantazmat e Vicki dhe Anna.

The Vampire Diaries: 3×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×1 me Titra Shqip
Sep. 15, 2011
Shpërndarë1