Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 942 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 1x19

Miss Mystic Falls

Gjatë Gala-s së Ditës së Themeluesve, Elena dhe Caroline hyjnë në konkursin Miss Mystic Fall. Ndërkohë, John Gilbert përpiqet të frikësojë Damon ndërsa Damon zbulon se vëllai i tij po fsheh një sekret të rrezikshëm.

The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×19 me Titra Shqip
Apr. 22, 2010
Shpërndarë0