Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1322 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 1x12

Unpleasantville

Damon, Elena dhe Stefan shkojnë në një vallëzim të shkollës së mesme dedikuar viteve ’50, ku Alaric takon Damon. Stefan dhe vëllai i tij përpiqen të zbulojnë identitetin e vampirit të ri në qytet dhe Stefan i jep Elenës disa amuleta për të mbrojtur familjen dhe miqtë e saj.

The Vampire Diaries: 1×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×12 me Titra Shqip
Jan. 28, 2010
Shpërndarë1

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit