Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 316 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com

The Terminal List (2022) me Titra Shqip: 1x6

Transience

Gjuetia e FBI-së intensifikohet ndërsa ata i afrohen Reece. Pa medikamente, simptomat fizike dhe mendore të Reece përshkallëzohen. I rrethuar nga forcat e rendit, një njeri i përkushtuar në misionin e tij duhet të arratiset pa marrë jetë të pafajshme.

The Terminal List: 1×6 me Titra Shqip
Jun. 30, 2022
Shpërndarë0