Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 358 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com

The Terminal List (2022) me Titra Shqip: 1x5

Disruption

Reece udhëton në San Francisko për të kërkuar përgjigje për një ilaç që mund të ketë nisur të gjitha. Katie përpiqet të kthejë Mike Tedesco në një përpjekje për të hedhur në erë planet e Capstone për Nubellum. Toni dhe ekipi i tij rrinë afër Hornit, duke shpresuar të kapin Recen përpara se ai të vrasë objektivin e tij të ardhshëm.

The Terminal List: 1×5 me Titra Shqip
Jun. 30, 2022
Shpërndarë1