Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 429 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com

The Terminal List (2022) me Titra Shqip: 1x4

Detachment

Me ndihmën e miqve të tij më të ngushtë, Reece udhëton në Meksikë për të gjetur shkaktarin që vrau familjen e tij. Katie vazhdon kërkimin e saj nga një vend i largët. Steve Horn ndërmerr hapa për të ruajtur marrëveshjet e Capstone dhe Task Forca e FBI-së e San Diegos e drejtuar nga Tony Layun hyn në përleshje në ndjekje të SEAL mashtrues James Reece.

The Terminal List: 1×4 me Titra Shqip
Jun. 30, 2022
Shpërndarë1