Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 461 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com

The Terminal List (2022) me Titra Shqip: 1x3

Consolidation

Reece është tërhequr më thellë në një komplot kompleks dhe vendos një emër të ri në listën e tij. Ndërkohë, Sekretarja e Mbrojtjes Lorraine Hartley njofton një rishikim drastik të politikës për të ndihmuar Operatorët Specialë. Dhe Katie zbulon të vërtetën e asaj që po ndodh në kokën e Reece.

The Terminal List: 1×3 me Titra Shqip
The Terminal List: 1×3 me Titra Shqip
Jun. 30, 2022
Shpërndarë0