Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 568 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbrity.com
  • Server 2itofferte.xyz

The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip: 1x2

Summer Dress

Është dita e parë e Belly-t si debutuese dhe një ditë pazaresh dhe ahengje çaji e bëjnë atë të pyesë nëse bëri zgjedhjen e duhur kur kontrolloi po në ftesën e Susannah-s. Por kur Cam shfaqet, gjërat kthehen për Belly. Vera e saj e parë sapo ka filluar. Ndërkohë, Steven ka verën e tij të romancës dhe Laurel është i intriguar nga një autor tjetër.

The Summer I Turned Pretty: 1×2 me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty: 1×2 me Titra Shqip
Jun. 16, 2022
Shpërndarë0