Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Strain (2014) me Titra Shqip: 3x9

Do or Die

NYC po bie. Ef dhe Hollande garojnë furishëm për të përfunduar pajisjen e tyre të re për të ndaluar Masterin përpara se qyteti të pushtohet. Justine, Gus dhe Angel luftojnë në një qëndrim të fundit për të ndaluar përhapjen e virusit. Palmer nxjerr hak për gabimet e së kaluarës, por mund të ketë kaluar kufirin.

The Strain: 3×9 me Titra Shqip
Oct. 23, 2016
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit