Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Strain (2014) me Titra Shqip: 3x8

White Light

Zëri i Mjeshtrit dëshmon të jetë më i fuqishëm dhe potencialisht fatal se sa parashikonin Eph ose Hollandishtja. Fet dhe Setrakian gjurmojnë ngarkesën nga anija egjiptiane dhe kuptojnë se mund të jenë mbi kokën e tyre. Quinlan lidh një marrëveshje me të lashtët, por një tradhti në minutën e fundit rezulton vdekjeprurëse.

The Strain: 3×8 me Titra Shqip
Oct. 16, 2016
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit