Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Strain (2014) me Titra Shqip: 3x7

Collaborators

Setrakian ofron shpresë në një plan të ri për të kapur Mjeshtrin ndërsa Eph dhe Dutch kërkojnë “zërin” e Mjeshtrit. Palmer ka nevojë për aksesin e Setrakian te bardhezinjtë për të mbajtur fundin e pazarit të tyre.

The Strain: 3×7 me Titra Shqip
Oct. 09, 2016
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit