Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Strain (2014) me Titra Shqip: 3x6

The Battle of Central Park

Fet godet fort në zemër të ushtrisë së strigoit, ndërsa Justine nis një mision të rrezikshëm për të përzënë strigoin nga Manhattan njëherë e përgjithmonë. Gus dhe Angel luftojnë për jetën dhe lirinë e tyre, por përballen me një dilemë morale.

The Strain: 3×6 me Titra Shqip
Oct. 02, 2016
Shpërndarë1

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit