Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Strain (2014) me Titra Shqip: 3x4

Gone But Not Forgotten

Gjërat kanë ndryshuar. Infeksioni hyn në një fazë të re. Fet dëshiron të festojë, por Setrakian dhe Eph janë të shqetësuar se ka më shumë punë për të bërë. Justine rekruton një ushtri të re, pa dëshirë në luftë, ndërsa Eichhorst me zemërim sulmon me një plan për të kundërpërgjigjur.

The Strain: 3×4 me Titra Shqip
The Strain: 3×4 me Titra Shqip
Sep. 18, 2016
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit