Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Strain (2014) me Titra Shqip: 3x3

First Born

Occido Lumen është zhdukur. I vjedhur. Setrakian dhe Fet garojnë për ta rikuperuar atë. Gus dhe Angel përpiqen të fshehin një mikpritës të fshehtë, ndërsa shmangin një spastrim të policisë, dhe etja e Kuinlanit për hakmarrje zbulohet.

The Strain: 3×3 me Titra Shqip
The Strain: 3×3 me Titra Shqip
Sep. 11, 2016
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit