Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Strain (2014) me Titra Shqip: 3x2

Bad White

Oferta e Mjeshtrit për të rikthyer Zakun e mundon Efin ndërsa ai mendon të marrë marrëveshjen. Dutch ribashkohet me një grup të vjetër miqsh, por fillon të pyesë nëse siguria e saj është më e mirë me ta apo me Fet, Eph dhe Setrakian. Palmer përpiqet të gjejë përgjigje për trajtimet sekrete të gjakut strigoi të Setrakian dhe zbulon se mund të ketë një mënyrë për ta marrë atë.

The Strain: 3×2 me Titra Shqip
Sep. 04, 2016
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit