Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Strain (2014) me Titra Shqip: 3x10

The Fall (Fundi Sezonit 3)

Njerëzimi bie në prag të shkatërrimit. Më në fund Mjeshtri zbulon veten, duke filluar lojën përfundimtare të një beteje në të cilën mund të ketë vetëm një fitues. Eph, Fet, Setrakian dhe Hollandez duhet të kapërcejnë dallimet e tyre personale në një përpjekje të fundit për të mposhtur tendosjen.

The Strain: 3×10 me Titra Shqip
The Strain: 3×10 me Titra Shqip
Oct. 30, 2016
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit