Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Strain (2014) me Titra Shqip: 3x1

New York Strong

Strigoi po evoluon, po bëhet më i shpejtë. Më i zgjuar. Eph lufton për të përmirësuar bioarmën e tij të dështuar ndërsa përpiqet të përballojë pasojat emocionale të rrëmbimit të djalit të tij, Zack. Ndërsa Setrakian dhe Quinlan përpiqen të zbulojnë sekretet më të thella të Lumenit, Fet ndihmon një ekip të Navy SEAL në një mision vdekjeprurës: kërkimin e Mjeshtrit përmes tuneleve nëntokësore të Nju Jorkut.

The Strain: 3×1 me Titra Shqip
Aug. 28, 2016
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit