Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x13

Night Train (Fundi Sezonit 2)

Setrakian dhe Fet luftojnë për zotërimin e Occid Lumen dhe gjejnë një aleat të ri befasues. Një sulm masiv rrezikon arratisjen e Eph, Nora dhe Zack nga Nju Jorku.

The Strain: 2×13 me Titra Shqip
The Strain: 2×13 me Titra Shqip
The Strain: 2×13 me Titra Shqip
Oct. 04, 2015
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit