Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x7

For Services Rendered

Setrakian, Eph dhe Nora formulojnë një plan për të gjetur Padronin duke përdorur Jim si karrem. Eichhorst dhe e kaluara e Setrakian zbulohet. Neeva lufton për të mbrojtur fëmijët ndërsa takon një të huaj misterioze.

The Strain: 1×7 me Titra Shqip
Aug. 24, 2014
Shpërndarë0