Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 137 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x6

Occultation

Pas alarmit Kelly largohet nga qyteti me Zack që përballet me përhapjen e murtajës dhe Eph arrestohet nga FBI. Eichhorst ka një punë për Gus. Setrakian e kupton që mbërritja e eklipsit është fillimi i fundit.

The Strain: 1×6 me Titra Shqip
The Strain: 1×6 me Titra Shqip
Aug. 17, 2014
Shpërndarë0