Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x4

It's Not for Everyone

Një autopsi e fshehtë demonstron përparimin e çuditshëm të virusit misterioz duke sugjeruar që Xhimi të bëjë një rrëfim të habitshëm. Eph dhe Nora janë të zënë me kërkimin e babait të viktimës më të re të katastrofës ajrore, por dikush u qëndron në rrugën e tyre. Ansel, duke luftuar me sëmundjen, merr kundërmasa të dëshpëruara për të mbrojtur familjen.

The Strain: 1×4 me Titra Shqip
The Strain: 1×4 me Titra Shqip
Aug. 03, 2014
Shpërndarë1