Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x3

Gone Smooth

Eph dhe Nora luftojnë për të shpëtuar Kapitenin Redfern para se të fillojnë efektet e tmerrshme të virusit. Sulmet e minjve sinjalizojnë se diçka e pashpjegueshme po ndodh nën qytet. I liruar nga burgu, Setrakian fillon planin e tij të pamëshirshëm për të ndaluar përhapjen e sëmundjes.

The Strain: 1×3 me Titra Shqip
The Strain: 1×3 me Titra Shqip
Jul. 27, 2014
Shpërndarë0