Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x2

The Box

Të katër të mbijetuarit fillojnë të shfaqin simptoma të çuditshme, por përpjekja e Eph dhe Nora për t’i karantinuar ato pengohet nga një fushatë dezinformimi. Ndërkohë, Setrakian pret një vizitë të befasishme nga një i njohur i vjetër.

The Strain: 1×2 me Titra Shqip
The Strain: 1×2 me Titra Shqip
Jul. 20, 2014
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit