Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x13

The Master (Fundi i Sezonit 1)

Eph dhe Fet kryejnë një zbulim për të përgatitur një sulm në mënyrë që të vrasin Mjeshtrin. Ndërkohë, Gus rreshtohet me një forcë të çuditshme që mund ta kthejë betejën në një drejtim të papritur.

The Strain: 1×13 me Titra Shqip
The Strain: 1×13 me Titra Shqip
Oct. 05, 2014
Shpërndarë0