Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x11

The Third Rail

Setrakian udhëheq Ef, Fet dhe Norën në një gjueti për strofullën e Mjeshtrit. Duke lënë dyqanin me Mariela, Zack rrezikon sigurinë e tij për të.

The Strain: 1×11 me Titra Shqip
Sep. 21, 2014
Shpërndarë0