Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2itofferte.xyz

The Strain (2014) me Titra Shqip: 1x10

Loved Ones

Eph heton zhdukjen e Kelly dhe lufton me atë që gjen. Dutch ndjek një plan për t’u hakmarrë kundër Palmer. Fitzwilliam bën një zgjedhje befasuese.

The Strain: 1×10 me Titra Shqip
Sep. 14, 2014
Shpërndarë0