Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 871 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Sandman (2022) me Titra Shqip: 1x2

Imperfect Hosts

Morpheus e fillon kërkimin e tij për të gjetur mjetet e tij të pushtetit – rërën, rubinin dhe helmeten e tij – duke bërë një vizitë te një çift vëllezërish famëkeq jofunksionalë.

The Sandman: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 05, 2022
Shpërndarë1