Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1395 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Sandman (2022) me Titra Shqip: 1x1

Sleep of the Just

Ndërsa kërkon për një makth të arratisur në botën e zgjuar, Morpheus bie pre e Roderick Burgess, një okultist që kërkon të thërrasë dhe burgos Vdekjen.

The Sandman: 1×1 me Titra Shqip
Aug. 05, 2022
Shpërndarë1

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit