Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Recruit (2022) me Titra Shqip: 1x8

W.T.F.I.O.H. (Fundi Sezonit 1)

Misioni me Max-in merr një kthesë të rrezikshme ndërsa lindin komplikime, plumbat fluturojnë – dhe jeta personale dhe profesionale e Owen përplasen.

The Recruit: 1×8 me Titra Shqip
The Recruit: 1×8 me Titra Shqip
Dec. 16, 2022
Shpërndarë0