Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Recruit (2022) me Titra Shqip: 1x7

I.M.F.T.B.S.

Një mision në Gjenevë për të tërhequr asetet nga një llogari bankare zvicerane shkon në kaos për Owen dhe Max, ndërsa nëna e Hanës i bën presion asaj për informacion.

The Recruit: 1×7 me Titra Shqip
The Recruit: 1×7 me Titra Shqip
Dec. 16, 2022
Shpërndarë0