Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Recruit (2022) me Titra Shqip: 1x6

I.C.I.N.C.

Pas negociatave të tij të rrezikshme në emër të Max, Owen përballet me pyetje të pakëndshme nga kolegët e tij – dhe miqtë – në lidhje me lidhjen e tyre.

The Recruit: 1×6 me Titra Shqip
The Recruit: 1×6 me Titra Shqip
Dec. 16, 2022
Shpërndarë0