Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Recruit (2022) me Titra Shqip: 1x4

I.Y.D.I.A.A.C.

Kur një pengesë e madhe rrezikon çështjen e Maksit, Owen përpiqet të gjejë një boshllëk ligjor – dhe e nxit atë të mos i marrë gjërat në duart e saj të pamëshirshme.

The Recruit: 1×4 me Titra Shqip
The Recruit: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 16, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit