Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Recruit (2022) me Titra Shqip: 1x3

Y.D.E.K.W.Y.D.

Kursi i përplasjes së Owen në protokollet e CIA-s vazhdon ndërsa ai negocion me Maksin, shkon në një takim me një koleg dhe grindet me një punonjës të agjencisë armiqësore.

The Recruit: 1×3 me Titra Shqip
The Recruit: 1×3 me Titra Shqip
Dec. 16, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit