Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 261 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com
  • Server 2itofferte.xyz

The Peripheral (2022) me Titra Shqip: 1x2

Empathy Bonus

Mercenarët bastisin shtëpinë e familjes. Duke kërkuar përgjigje, Flynne kthehet në kufje dhe mëson se nuk është një lojë, por një makinë kohe që shkon 70 vjet në të ardhmen. Flynne bën një marrëveshje me Wilf dhe Lev dhe pranon të ndihmojë në gjetjen e Aelitës.

The Peripheral: 1×2 me Titra Shqip
The Peripheral: 1×2 me Titra Shqip
The Peripheral: 1×2 me Titra Shqip
The Peripheral: 1×2 me Titra Shqip
The Peripheral: 1×2 me Titra Shqip
The Peripheral: 1×2 me Titra Shqip
The Peripheral: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 20, 2022
Shpërndarë0