Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 571 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com
  • Server 2itofferte.xyz

The Peripheral (2022) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

E mbërthyer në një qytet të vogël pa shumë perspektiva, Flynne Fisher është një lojtare e shkëlqyer që punon në një punë pa rrugëdalje për të mbështetur vëllain e saj veteran dhe nënën e sëmurë. Kur vëllai i saj kërkon ndihmën e saj për të luajtur një lojë video të avancuar të njohur si SIM, Flynne sheh diçka që nuk duhet, duke sjellë rrezik për jetën reale në pragun e familjes.

The Peripheral: 1×1 me Titra Shqip
The Peripheral: 1×1 me Titra Shqip
The Peripheral: 1×1 me Titra Shqip
The Peripheral: 1×1 me Titra Shqip
The Peripheral: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 20, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit