Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 2x7

Chasing The Devil's Tail

Duke ndjekur gjithçka që Esterit i pëlqen. Klaus dhe Hayley kërkojnë një antidot për Elijah në gji të ndihmuar nga Marsel dhe Josh. Kaleb e çon Davinën në një vendtakim të vjetër.

The Originals: 2×7 me Titra Shqip
The Originals: 2×7 me Titra Shqip
Nov. 17, 2014
Shpërndarë0