Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 2x6

Wheel Inside the Wheel

Cami bashkohet me Marselin dhe Gian pasi ajo dyshon për këshilltarin e saj të fakultetit Vincent. Së fundmi, në një kthesë befasuese të ngjarjeve, Klaus vjen ballë për ballë me një vizitor nga e kaluara e tij.

The Originals: 2×6 me Titra Shqip
The Originals: 2×6 me Titra Shqip
The Originals: 2×6 me Titra Shqip
The Originals: 2×6 me Titra Shqip
Nov. 10, 2014
Shpërndarë0