Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 2x4

Live and Let Die

Davina e çon Mikaelin në një kabinë për t’u shëruar nga pickimi i ujkut. Klaus i kërkon ata. Elijah, Marsel dhe Hayley përpiqen të shpëtojnë disa ujqër të rinj.

The Originals: 2×4 me Titra Shqip
The Originals: 2×4 me Titra Shqip
Oct. 27, 2014
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit