Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 2x10

Gonna Set Your Flag on Fire

Finn bën një magji në kompleks, duke zënë kurth ujqër dhe vampirë. Klaus e çon Camin në shtëpinë e sigurt dhe më pas përballet me Kolin për vendndodhjen e Rebekës.

The Originals: 2×10 me Titra Shqip
The Originals: 2×10 me Titra Shqip
The Originals: 2×10 me Titra Shqip
The Originals: 2×10 me Titra Shqip
Jan. 19, 2015
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit