Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 2x1

Rebirth

Hayley lufton me fuqitë e saj. Marseli anon me Klausin dhe hakmerret ndaj ujqërve. Estera është e zënë duke komplotuar planet e saj. Të gjithë duan kontroll mbi qytetin.

The Originals: 2×1 me Titra Shqip
Oct. 06, 2014
Shpërndarë0