Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 420 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x9

Reigning Pain in New Orleans

Klaus përpiqet të përshtatet me detyrat e tij të reja pasi u bë mbreti i qytetit. Ai i ofron Marselit një kompromis dhe ai rregullon marrëdhënien e tij me vëllezërit e motrat e tij. Davina ndihet e tradhtuar nga Marseli. Më në fund ajo gjen një aleat, Cami.

The Originals: 1×9 me Titra Shqip
The Originals: 1×9 me Titra Shqip
Dec. 03, 2013
Shpërndarë0