Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 471 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x6

Fruit of the Poisoned Tree

Klaus merr masa ekstreme për të mbrojtur Hayley dhe foshnjën e tyre të palindur kur mëson se jeta e Hayley po kërcënohet. Ndërkohë Cami i drejtohet At Kieran për udhëzim. Marseli kërkon këshilla nga një mik i vjetër. Davina përpiqet të kontrollojë magjinë e saj.

The Originals: 1×6 me Titra Shqip
The Originals: 1×6 me Titra Shqip
The Originals: 1×6 me Titra Shqip
Nov. 05, 2013
Shpërndarë1