Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 458 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x5

Sinners and Saints

Klaus zemërohet për ngjarjet e fundit që përfshijnë sigurinë e foshnjës së tij të palindur dhe kërkon përgjigje nga Sophie. Ndërkohë, mbetjet e tmerrshme zbulohen në bayou; dhe Davina zbulon disa informacione tronditëse për shtrigat.

The Originals: 1×5 me Titra Shqip
The Originals: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 29, 2013
Shpërndarë0