Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 491 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x3

Tangled Up in Blue

Tradhti në ballin e maskaradës? Klaus dhe Rebeka mblidhen së bashku në përpjekje për të zbërthyer nga brenda perandorinë e Marselit, pavarësisht shqetësimeve të Elijas. Ata kërkojnë ndihmë nga Sophie.

The Originals: 1×3 me Titra Shqip
The Originals: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 15, 2013
Shpërndarë0