Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 374 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x22

From a Cradle to a Grave (Fundi Sezonit 1)

Hayley përpiqet të shpëtojë fëmijën e saj të palindur nga shtrigat. Francesca takohet me Oliver dhe Jackson për të vendosur të ardhmen e ujqërve në New Orleans.

The Originals: 1×22 me Titra Shqip
The Originals: 1×22 me Titra Shqip
May. 13, 2014
Shpërndarë0