Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 311 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x20

A Closer Walk with Thee

Një armik befasues përballet nga Hayley. Klaus ka disa makthe për të atin dhe detyrohet të shqyrtojë marrëdhënien e tij me djalin e tij birësues.

The Originals: 1×20 me Titra Shqip
The Originals: 1×20 me Titra Shqip
Apr. 29, 2014
Shpërndarë1