Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 340 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x19

An Unblinking Death

Kieran përplaset papritur pasi qëllimet e mira të Camit nuk e bëjnë atë atë që priste. Elijah dhe Klaus nuk mund të bien dakord se si të trajtojnë Ujqërit e Gjysmëhënës. Elija viziton gjirin ku është dëshmitar i një shpërthimi që urrejtja mes komuniteteve po intensifikohet. Hayley mëson për familjen e saj nga Marsel.

The Originals: 1×19 me Titra Shqip
The Originals: 1×19 me Titra Shqip
Apr. 22, 2014
Shpërndarë0