Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 342 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x18

The Big Uneasy

Genevieve i kërkon Elijas që të lejojë besëlidhjen e saj të festojë publikisht një festë tradicionale, ku anëtarët e komunitetit u ofrojnë shtrigave dhurata në këmbim të bekimeve. Ndërkohë, Elia bën plane për të rikthyer shtëpinë e tij në lavdinë e mëparshme; dhe Klaus dërgon Cary, një ujk nga linja e tij, për të gjetur një pjesë të humbur të historisë familjare.

The Originals: 1×18 me Titra Shqip
The Originals: 1×18 me Titra Shqip
Apr. 15, 2014
Shpërndarë0