Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 408 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x17

Moon Over Bourbon Street

Elija po merr kontrollin e lagjes dhe merr një ofertë befasuese dhe ata dinë të bëjnë një festë.

The Originals: 1×17 me Titra Shqip
The Originals: 1×17 me Titra Shqip
Mar. 18, 2014
Shpërndarë0