Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 369 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x15

Le Grand Guignol

Rebeka dhe Marseli janë përpjekur të mbajnë një sekret nga Klaus, i cili mund të dalë në dritë teksa kthehemi në vitin 1919. Elijah dhe Monique lidhen. Hayley e merr Sabinen peng në përpjekje për të marrë informacione për të kthyer mallkimin në klanin e saj.

The Originals: 1×15 me Titra Shqip
Mar. 04, 2014
Shpërndarë0